Susitikimas su Europos Komisijos komisaru

Erasmus+ projekto „Mission H“ dalyviai susitiko su Europos Komisijos komisaru

Kelmės Jono Graičiūno gimnazistai, tarptautinio Erasmus+ programos projekto „Mission H“ (Misija S(veikata)) nariai, rudens atostogų metu, spalio 30 dieną, dalyvavo susitikime su eurokomisaru Vyteniu Andriukaičiu. Susitikimo tema buvo „Maistas: kaip nešvaistyti šio turto“.

Ši tema projekto dalyviams labai svarbi, nes gimnazistai kaip tik ruošiasi tarptautiniam susitikimui Auxonne, Prancūzijoje, kur pagal minėto projekto programą nagrinės maisto etikečių žymėjimo ypatumus. Taigi, gimnazistams buvo ypač naudinga išgirsti iš pirmų lūpų Europos Sąjungos reikalavimus maisto žymėjimui: pagal standartus, sudėtį, galiojimą ir pan. EK komisaras V.Andriukaitis labai džiaugėsi, kad jauni žmonės dalyvavo susitikime ir buvo aktyvūs, viskuo domėjosi.

Kotryna Karyznaitė